Strona główna autogaz, instalacje lpg naprawy powypadkowe, mechanika blacharstwo, lakierowanie certyfikaty galeria kontakt

instalacje kme

instalacje stag

instalacje brc zbiorniki autogazu instalacje zavoli instalacje lovato instalacje dt

Zapytaj o cenę instalacji BRC do  Twojego samochodu!

Uwaga: wszystkie pola formularza, oprócz adresu e-mail muszą zostać wypełnione, aby formularz został wysłany. Podanie numeru telefonu umożliwi nam szybki kontakt. Polityka prywatności >>

 

 

 

 

Instalacje autogazu firmy BRC

Układy sekwencyjne

 

Sequent SDI  Czytaj (.pdf) >>

Sequent 56 Czytaj (.pdf) >>

Sequent Fast Czytaj (.pdf) >>

Sequent Plug & Drive Czytaj (.pdf) >>

 

 

System SEQUENT 24 jest systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej powstałym na bazie systemu SEQUENT, który to doskonale sprawdził się w samochodach wyposażonych w wtrysk benzyny. Powstał on w zapowiedzi na zapotrzebowanie grona klientów szukających tańszych rozwiązań i jest alternatywą pełnej wersji systemu SEQUENT. System SEQUENT 24 jest przeznaczony do samochodów trzy lub czterocylindrowych. Dzięki zastosowaniu modyfikacji polegającej nz użyciu nowej generacji czujników i emulatorów system ten jest łatwiejszy do zainstalowania jak również prostrzy w programowaniu. Podobnie jak w systemie SEQUENT tak i w systemie SEQUENT 24 ma zastosowanie listwa RAIL BRC, która zasila pod ciśnieniem wszystkie rzeczywiste wtryskiwacze BRC. Dozowanie gazu odbywa się z maksymalną dokładnoscią albowiem każdy wtryskiwacz obsługuje wyłącznie jeden cylinder. W systemie tym zostaje wyeliminowane ryzyko występowania płomienia zwrotnego czyli tzw. strzałów ponieważ wtrysk gazu następuje w pobliżu zaworów ssących w momencie ich otwarcia. Ze względu na prostotę obsługi, zasady działania, szybki montaż, niezawodność oraz nika cenę system ten zyskał uznanie grona klientów w samochodach w których został zamontowany.

 

System SEQUENT jest najbardziej rozwiniętym systemem wtrysku gazu, powstałym w wyniku wieloletniego doświadczenia oraz nieustannych badań prowadzonych przez BRC w dziedzinie wtrysku fazy lotnej. Układ SEQUENT jest przeznaczony do samochodów z wielopunktowym sekwencyjnym układem wtrysku benzyny i ma zastosowanie w szerokiej gamie pojazdów tj. z : 3, 4, 5, 6, 8, 12, cylindrami jak i TURBO doładowaniem. System ten jest pierwszą instalacją, która wprowadza do branży zasilania na gaz tzw. Listwę RAIL - kolektor paliwa wtryskowego zasilający pod ciśnieniem wszystkie (rzeczywiste) wtryskiwacze, mające za zadanie rozpylanie odmierzonej i dostarczonej dawki paliwa do każdego cylindra silnika. W systemie tym zostaje wyeliminowane ryzyko płomienia powrotu tzw. "strzałów", wtrysk następuje bowiem w pobliżu zaworów ssących i odbywa się fazowo przy otwarciu zaworu ssącego. Dzięki połączeniu układów sterowania wtryskiem benzyny i gazu istnieje pełna kontrola nad emisją zanieczyszczeń przez zapewniwnie optymalnych waruków pracy katalizatora.

W skład instalacji wchodzi zbiornik toroidalny. Opakowanie na koło zapasowe gratis!

System Lambda JUST stosowany jest do instalacji w samochodach z jedno i wielopunktowym wtryskiem paliwa, wyposażonych w sondę lambda oraz katalizator. JUST jest to system skonstruowany aby sprostać nawet najbardziej wymagającym jednostkom benzynowym. Dzięki zastosowaniu w centrali sterującej mikroprocesora możliwosci operacyjne systemu są znacznie bogatsze. System ten dostosowuje się do każdego komputera benzynowego - jest systemem samoadaptującym się pozwalającym na większą oszczędną eksploatację przy zachowaniu pełnej dynamiki pojazdu. JUST jest okreslany przez specjalistów branży jako najlepszy produkt w swojej kategorii systemów sterowania do II generacji instalacji LPG i CNG. System spełnia normy emisji spalin EURO 4 oraz może wspópracować z EOBD.

System Lambda BLITZ stosowany jest do instalacji w samochodach z jedno i wielopunktowym wtryskiem paliwa, wyposażonych w sondę lambda oraz katalizator. W systemie BLITZ dzięki połączeniu elektronicznej kontroli przepływu gazu poprzez sygnały z sondy lambda oraz wkomponowanym w zestaw elementom mechanicznym możliwe jest idealne dostosowanie mieszanki gazowej potrzebnej silnikowi do procesu spalania. Poprzez zastosowanie atuatora mieszanka gazowa jest bezwłocznie podawana do komory silnika. Główną zaletą tego systemu oprócz prostoty montażu i obsługi serwisowej jest jego wysoka bezawaryjność potwierdzona szerokim stosowaniem przez długie lata. System ten spełnia normy emisji spalin EURO2.

 

 

Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Pelplin, Sztum, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Skarszewy, Elbląg

lider media strony internetowe Pytania? 507 187 107                      Autogaz - samochodowe instalacje LPG

Znaki towarowe należą do ich właścicieli, użyto ich w celach informacyjnych.

© 2004-2010 by L LUKAS dla Autocaros'89 Tomasz Przybysz ZUH Wszelkie prawa zastrzeżone