Strona główna autogaz, instalacje lpg naprawy powypadkowe, mechanika blacharstwo, lakierowanie certyfikaty galeria kontakt

instalacje kme

instalacje stag

instalacje brc zbiorniki autogazu instalacje zavoli instalacje lovato instalacje dt

 

 

 

Zapytaj o cenę instalacji KME do  Twojego samochodu!

 

Uwaga: wszystkie pola formularza, oprócz adresu e-mail muszą zostać wypełnione, aby formularz został wysłany. Polityka prywatności >>

 

 

Instalacje LPG firmy KME

Oferujemy montaż szerokiej gamy produktów firmy KME:

 

- Sekwencyjny wtrysk gazu - Diego G3

- Systemy Lambda (Bingo-M, Bingo-S)

 

Produkty firmy KME wyróżnia blisko 100% niezawodność i niska cena w stosunku do jakości. Stąd są systemami, które naszym Klientom polecamy najchętniej.

 

Sekwencyjny wtrysk gazu Diego G3

 

 

System sekwencyjnego wtrysku gazu LPG/CNG w fazie lotnej ze sterownikiem DIEGO G3 i reduktorami SILVER/GOLD jest zaprojektowanym do zastosowania w samochodach posiadających zaawansowane systemy diagnozy układu zasilania benzyną (OBD2, EOBD) - z katalizatorem i sondami lambda zachowując normy emisji spalin (również EURO5).

 

Systemy Lambda Bingo

 

Systemy Lambda służą do kontroli i bieżącego optymalizowana sładu mieszanki gazu i powietrza na podstawie wskazań sondy Lambda, TPS i RPM. Zapewnia to ochronę układu katalizatora.

W ofercie:

 

BINGO-S Lambda System

Sterownik BINGO-S służy do kontroli i bieżącego optymalizowana składu mieszanki gazu i powietrza na podstawie wskazań sondy Lambda, TPS i RPM. Zapewnia to również ochronę układu katalizatora. Zawiera 4 lub 6 kanałowy emulator wtryskiwaczy. Panel sterujący umożliwia przełączenie zasiania benzyna-gaz.

BINGO-M Lambda System

BINGO-M, zwane przez nas "Małym Bingo" powstało na życzenie naszych klientów, którzy prosili o połączenie zalet sterowników BINGO i BINGO-S. Powstał w ten sposób sterownik, który zawiera jeszcze udoskonalony program mikrokontrolera BINGO-S, w ekonomicznej niewielkiej obudowie z wbudowanym jednokanałowym emulatorem do monowtrysków. Miniaturowy panel sterowania posiada diodę sygnalizującą stan benzyna/gaz oraz wskazanie rezerwy gazu.

 

 

Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Pelplin, Sztum, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Skarszewy, Elbląg

lukas media strony internetowe Pytania? 507 187 107                      Autogaz - samochodowe instalacje LPG

Znaki towarowe należą do ich właścicieli, użyto ich w celach informacyjnych.

© 2004-2010 by LIDERMEDIA dla Autocaros'89 Tomasz Przybysz ZUH Wszelkie prawa zastrzeżone