Strona główna autogaz, instalacje lpg naprawy powypadkowe, mechanika blacharstwo, lakierowanie certyfikaty galeria kontakt

instalacje kme

instalacje stag

instalacje brc zbiorniki autogazu instalacje zavoli instalacje lovato instalacje dt

 

 

 

 

 

Instalacje autogazu firmy Lovato

Przeszło 50 letnie doświadczenie firmy mówi samo za siebie. Wadą podobnie jak w przypadku innych zagranicznych producentów - jest cena, która przy rosnącej krajowej konkurencji powoduje, że produkty Lovato coraz rzadziej są przez nas stosowane w nowych instalacjach autogazu.

 

Kilka słów o Lovato

 

Zakłady Lovato S.A., założone w 1958 roku przez Ottorino Lovato, stały sie, dzieki piędziesięcioletniemu doświadczeniu i rozwojowi technologicznemu, firmą o wysokiej specjalizacji w zakresie know-how dotyczącym projektowania i produkcji instalacji gazowych na ciekłym propan (GPL) i metan (GNC) dla każdego typu pojazdu. Dzisiaj znak firmy LOVATO jest liderem włoskim i międzynarodowym w tym sektorze dzięki pewności zastosowanej elektroniki i ciągłemu unowocześnianiu technologii zastosowanej dla własnych produktów, które uzyskały świadectwa i potwierdzenia najbardziej autorytetowych instytutów specjalistycznych na świecie. System Jakości Zakładowej został rozwinięty w oparciu o normę ISO 9001 ; produkty i urządzenia odpowiadają normą jakości ECE, UTAC, i wytycznym CEE. Wszystkie urządzenia LOVATO są projektowane i realizowane tak, by mogły oferować maksymalne korzyści w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności i praktyczności podczas instalowania, użytkowania i konserwacji. Przez wiele lat Zaklady LOVATO zajmowały się zaspokajaniem potrzeb rynku włoskiego, wzbogacając własne doświadczenia i utwierdzając własną wiedze, aby móc w końcu stawić z sukcesem czoła żądaniom rynku zagranicznego, zdobywając trwałe uznanie w wielu krajach Europy Wschodniej i Zachodniej oraz zwiększając swoją obecność również i na wymagającym rynku azjatyckim.

 

 

 

Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Pelplin, Sztum, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Skarszewy, Elbląg

lukas media strony internetowe Pytania? 507 187 107                      Autogaz - samochodowe instalacje LPG

Znaki towarowe należą do ich właścicieli, użyto ich w celach informacyjnych.

© 2004-2010 by L LUKAS dla Autocaros'89 Tomasz Przybysz ZUH Wszelkie prawa zastrzeżone