Strona główna autogaz, instalacje lpg naprawy powypadkowe, mechanika blacharstwo, lakierowanie certyfikaty galeria kontakt

instalacje kme

instalacje stag

instalacje brc zbiorniki autogazu instalacje zavoli instalacje lovato instalacje dt

 

 

 

 

 

Polityka prywantości

1. Wiadomości / Formularze / Gromadzenie danych osobowych

 

Firma Autocaros ZUH Tomasz Przybysz szanuje dane osobowe swoich Klientów. Nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych (np. adresów e-mail, numerów telefonów).

 

Podanie przez Państwa danych służy umożliwieniu udzielenia odpowiedzi przy pomocy wiadomości e-mail, SMS, lub połączenia telefonicznego. Informujemy że dane przesłane przez Państwa za pośrednictwem serwisów www.autocaros89.com i www.instalacjelpg.com, zostaną usunięte niezwłocznie po udzieleniu odpowiedzi przy pomocy wiadomości e-mail, lub po nawiązaniu skutecznego połączenia telefonicznego.

 

2. Prawa autorskie

 

Zawarte w serwisach www.autocaros89.com i www.instalacjelpg.com  materiały nie mogą być wykorzystywanie na innych stronach WWW, ani innych mediach (wliczając radio, prasę itp.). Są to publikacje stworzone przez firmę Autocaros'89, lub inne osoby / firmy z którymi współpracuje, a więc chronione prawem autorskim i ich używanie jest łamaniem prawa polskiego.
 

W przypadku wątpliwości, lub pytań dotyczących niniejszej polityki prywatności prosimy o kontakt przy pomocy formularza znajdującego się w dziale ,,Kontakt", lub telefonicznie pod numerem telefonu  608 130 404.

 

Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Pelplin, Sztum, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Skarszewy,

lider media strony internetowe Pytania? 507 187 107                      Autogaz - samochodowe instalacje LPG

Znaki towarowe należą do ich właścicieli, użyto ich w celach informacyjnych.

© 2004-2010 by LIDERMEDIA dla Autocaros'89 Tomasz Przybysz ZUH Wszelkie prawa zastrzeżone