Strona główna autogaz, instalacje lpg naprawy powypadkowe, mechanika blacharstwo, lakierowanie certyfikaty galeria kontakt

instalacje kme

instalacje stag

instalacje brc zbiorniki autogazu instalacje zavoli instalacje lovato instalacje dt

Zapytaj o cenę instalacji STAG do  Twojego samochodu!

Uwaga: wszystkie pola formularza, oprócz adresu e-mail muszą zostać wypełnione, aby formularz został wysłany. Podanie numeru telefonu umożliwi nam szybki kontakt. Polityka prywatności >>

 

Instalacje autogazu STAG firmy AC

Oferujemy montaż szerokiej gamy produktów STAG z oferty firmy AC m.in.:

 

- STAG 300 premium,

- STAG 4,

- i inne z rodziny STAG

 

Produkty firmy AC wyróżnia wysoka niezawodność i niska cena w stosunku do jakości. Stąd są systemami, które naszym Klientom polecamy najchętniej.

 

STAG 300 Premium

STAG-300 premium, to sterownik nowej generacji, wyposażony w Inteligentny System Autokorekcji ISA. System ten pracuje na podstawie monitorowanych na bieżąco korekcji krótko i długoterminowych STFT i LTFT. STAG-300 premium za pomocą STAG-OBD ADAPTER-a komunikuje się z każdym samochodowym systemem OBD II i EOBD (nie tylko CAN), co poza standardowymi parametrami umożliwia również odczytywanie korekcji ECU silnika.

Zastosowane w sterowniku STAG-300 premium rozwiązania, zapewniają bardzo precyzyjne dawkowanie paliwa i optymalizację proporcji mieszanki dostającej się do cylindrów. Jej skład jest dobierany nie tylko na podstawie informacji o czasie wtrysku benzyny jak w innych sterownikach gazowych, ale ściśle dostosowany do bieżących korekcji sterownika benzynowego podczas jazdy na gazie (nie tylko podczas kalibracji).

 

Po dokonaniu pierwszej kalibracji podczas montażu, STAG-300 premium dostosowuje się samodzielnie, w czasie rzeczywistym, podczas normalnego użytkowania pojazdu. Daje to gwarancję, że zasilany gazem LPG/CNG silnik pracuje zawsze w zakresie swoich optymalnych, ustawionych fabrycznie parametrów, analogicznie, jak w przypadku zasilania benzyną.

 

Do momentu wprowadzenia tego sterownika żaden z dostępnych na rynku sterowników wtrysku gazu nie gwarantował tak pełnej i doskonałej integracji z fabrycznym systemem zasilania pojazdu, jak jest to możliwe dzięki STAG-300 premium.

 

Sterownik jest przeznaczony do wszystkich samochodów wyposażonych w silniki benzynowe o liczbie cylindrów od 1 do  8. Pojazdy wyposażone w STAG-300 premium, spełniają normy emisji spalin EURO 5.

 

Zalety sterownika sekwencyjnego wtrysku gazu


STAG-300 premium:

  
» STAG-300 premium zmniejsza ryzyko powstania usterek
  związanych
  z niedokładną ręczną kalibracją systemu,

» utrzymuje kluczowe parametry pracy silnika:
  moc, moment obrotowy na poziomie identycznym
  jak przy zasilaniu benzyną,
» spełnia wymagania normy emisji spalin Euro 5,
» gwarancja producenta: 3 lata.

 

STAG-4

 

Zminiaturyzowany mikroprocesorowy sterownik wtrysku gazu. Nowoczesna, zaawansowana technologicznie konstrukcja, bazująca na niezawodnej i sprawdzonej wersji STAG-300. Oprogramowanie wyposażone w opcje dodatkowej ręcznej korekty parametrów pracy w zależności od temperatury wtryskiwanego gazu oraz podgrzewanie wtryskiwaczy gazowych. Sterownik jest przeznaczony do wszystkich samochodów wyposażonych w silniki benzynowe do 4 cylindrów, w tym: turbo, system dolotowy bez przepustnicy valvotronic; stosowany np. w BMW, full group, półsekwencyjny i sekwencyjny wtrysk benzyny. 

 

Zalety i funkcje sterownika STAG-4:

 

 

» niezauważalny moment przełączania na zasilanie gazowe,

 

» automatyczne przełączanie na benzynę w przypadku braku gazu (sygnalizowane dźwiękiem)

 

» przełącznik B/G ze wskazaniem poziomu gazu,

 

» wbudowany sekwencyjny emulator wtryskiwaczy benzyny,

 

» utrzymuje kluczowe parametry pracy silnika: moc, moment obrotowy na poziomie identycznym jak przy zasilaniu benzyną,

 

» spełnia wymagania normy emisji spalin Euro 4,

 

Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Pelplin, Sztum, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Skarszewy, Elbląg

lukas strony internetowe Pytania? 507 187 107                      Autogaz - samochodowe instalacje LPG

Znaki towarowe należą do ich właścicieli, użyto ich w celach informacyjnych.

© 2004-2010 by L LUKAS dla Autocaros'89 Tomasz Przybysz ZUH Wszelkie prawa zastrzeżone